Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


O nás
O nás
  • Naše společnost  se zabývá vývojem a výrobou ovocných, makových, ořechových, čokoládových, zeleninových a cereálních náplní pro pekařskou i cukrářskou výrobu a gastronomické provozy. Naše produkty jsme schopni vyrábět, jak v konvenční, tak i v BIO kvalitě, na kterou jsme řádně certifikováni. První kila náplní jsme vyprodukovali již v roce 1998. Od roku 2011 jsme naše portfolium výrobků výrazně rozšířili o malospotřebitelská balení džemů, povidel, ovocných nápojů a sirupů bez přídavku cukrů.

  • V současnosti nabízíme přes 80 druhů výrobků, které plníme do několika různých typů obalů pro malospotřebitelský trh i průmyslové zpracovatele.
  • Kromě České republiky si naše vysoce kvalitní produkty oblíbili také zákazníci v dalších evropských zemích, jako jsou Slovensko, Maďarsko, Polsko, Litva, Ukrajina a Bělorusko. ( Odběratelé )
  • Poptávka našich spokojených zákazníků každoročně stoupá a v současné době produkujeme přes 500 tun ovocných, zeleninových, makových, ořechových, čokoládových a cereálních náplní ročně.
  • Výrobky jsou připravovány podle námi vyvinutých receptur, s ohledem na požadavky českých a zahraničních spotřebitelů.
  • Používáme kvalitní české i dovážené suroviny a přípravky významných tuzemských a zahraničních firem. Podíl českých surovin v našich náplních se pohybuje kolem 65%. K balení našich výrobků používáme obalový materiál renomovaných výrobců a jsme zapojeni do systému EKO-KOM. ( Dodavatelé )
  • Suroviny i výrobky jsou průběžně testovány akreditovanou laboratoří. Systém kritických bodů (HACCP) byl ověřen nezávislou certifikační organizací KS CERT. Zákazníky velmi oblíbená BIO produkce je dozorována společností BIOKONT. ( Certifikáty )
  • Kromě klasických objednávek (tel., mail) mohou naši zákazníci využít také náš ( eShop ).

 


zdravá výživa, bio potraviny, suroviny pro pekaře, suroviny pro cukráře, suroviny pro jídelny, velkoobchod potravin, výroba bio potravin, eShop pro pekárny, eShop pro cukrárny, bio vláknina, bio chia semínka, bio džemy, marmelády, bio sirupy, bio nápoje, bio čokoláda, bio delikatesy, bio povidla, bio zázvor, bio rakytník, bio sušené ovoce, suroviny pro kuchyně,  zásobování pekáren, zásobování cukráren, zásobování jídelen, povidla, termostabilní náplně, jablečné náplně, makové náplně, čokoládové náplně, ořechové náplně, makovka, bio suroviny, topping, bio jablka na štrůdl, koblihová náplň, aditiva